۷ نکته کلیدی افزایش افزایش فالوور اینستاگرام (بدون خرید فالوور)

افزایش فالوور اینستاگرام

شبکه های اجتماعی ابزاری رایگان، در دسترس و با امکانات فوق العاده اند که به صاحبان کسب و کار اجازه می دهند تا ارتباطات خود را با مشتریانشان به صورت دائمی حفظ کنند و کاری کنند تا مشتریانشان به سادگی برند، کالا و خدمات آن ها را فراموش نکنند. در این میان اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که بعضی کسب و کار های داخل کشور صرفا با استفاده از امکانات این شبکه ی اجتماعی به سود های چند ده میلیونی در ماه می رسند و کسب و کار های بسیار پررونقی دارند. اما نکته ی مهم این است که چگونه می توانیم فالوور های اینستاگرام خود را به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید فالوور افزایش دهیم. البته باید اشاره کنیم که خرید فالوور اساسا روش مفیدی نیست. چون ما نیاز به دنبال کنندگانی در اینستاگرام داریم که می خواهند از ما خرید کنند و فالوور های خریداری شده معمولا کسانی نیستند که تمایلی به محصولات و خدمات ما داشته باشند و بنابراین هیچ گاه خریدی هم از ما انجام نخواهند داد.

پروفایل اینستاگرام خود را حتما به صورت دقیق کامل کنید

بسیاری از صفحات اینستاگرام توضیحات پروفایل خود را کامل نمی کنند و همین نکته باعث عدم تمایل بازدید کنندگان به دنبال کردن صفحه آن ها خواهد شد. در این قسمت حتما توضیح کوتاهی در مورد شرح خدمات یا محصولات، کسب و کارتان و یا همچنین در مورد شخص خودتان را در این قسمت درج نمایید. اگر وبسایتی دارید حتما در این قسمت لینک وبسایت خود را اضافه کنید. افراد پس از مشاهده این قسمت است که تصمیم میگیرند که تمایلی به دنبال کردن صفحه ی اینستاگرام شما دارند یا خیر.

موضوع پست های ارسال شده تاثیر زیادی بر افزایش فالوور در اینستاگرام دارد

افزایش فالوور اینستاگرام

همیشه سعی کنید در مورد یک موضوع خاص مطالبی را در صفحه ی خود قرار دهید و حداکثر ۲۰ درصد دیگر را به موضوعات دیگر اختصاص دهید. ارسال پست های پراکنده در موضوعات مختلف به مخاطب این حس را منتقل می کند که شما هدف چندان واضحی از راه اندازی این صفحه نداشته اید.

از تصاویر و جلوه های بصری جذاب برای افزایش فالوور اینستاگرام  استفاده کنید

اساس جذب مخاطبان در اینستاگرام گرافیک زیباست، بنابراین هر چقدر هم که سعی می کنید در قسمت توضیحات، متون جذابی را برای نگارش آماده کنید اما به یاد داشته باشید که مخاطبین در این شبکه ی اجتماعی اول به دنبال ویدئو ها و تصاویر با کیفیت هستند تا دسترسی به متن.

پست به صورت منظم باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود

روزانه حداقل یک یا دو پست باید در صفحه ی خود قرار دهید، با این کار اکانت شما به صورت فعالی در خواهد آمد و بیشتر و بیشتر در معرض توجه مخاطبان اینستاگرام قرار می گیرد بنابراین شانس بسیار بیشتری برای دریافت فالوورهای بیشتر در اینستاگرام خواهید داشت.

زیر تصاویر خود متن توضیح اضافه کنید

مردم معولا به پست هایی بیشتر ابراز علاقه می کنند که توضیحات مرتبط و مناسبی داشته باشند. هر نکته ای که فکر می کنید بتواند به جذابیت تصویر شما اضافه کند را در زیر تصویر خود اضافه کنید، با این کار خواهید توانست افرادی که در اینستاگرام تمایل به تفریح های مطالعاتی دارند را نیز جذب کنید.

برای افزایش فالوور  اینستاگرام از هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها کلید واژه هایی هستند که برای بازدید کنندگان صفحه اینستاگرام شما مشخص می کنند که پست شما در مورد چه موضوعاتی است. همچنین افراد می توانند با جست و جو در قسمت هشتگ ها، در صورتیکه شما کلید واژه ی مورد نظر آن ها را در قسمت هشتگ ها قرار داده باشید نهایتا به صفحه شما برسند و بخواهند شما را دنبال کنند.

تعامل با بازدید کنندگان باعث افزایش دنبال کنندگان شما در اینستاگرام می شود

افزایش فالوور اینستاگرام

شبکه های اجتماعی محلی هستند که افراد در آن ها بایستی به صورت جامعه ای که با همدیگر تعامل دارند برخورد کنند. بنابراین در صورتیکه رفتار خوشایندی از یکدیگر نبینند تمایلی هم برای ادامه ارتباط نخواهند دید، دقیقا مانند جامعه ی فیزیکی. سعی کنید در صورتیکه کسی برای شما نظری گذاشت مطلبی در پاسخ و تشکر برای او بگذارید، درصورتیکه کسی از شما سوالی ارسال کرد به او پاسخ دهید و به صورت کلی از هر روش دیگری که باعث درگیر شدن بیشتر شما با بازدید کنندگان تان و تعامل بیشتر شما با آن ها می شود حتما استفاده کنید.

۷ نکته کلیدی افزایش افزایش فالوور اینستاگرام (بدون خرید فالوور)
۵ (۱۰۰%) ۲ votes
احمد قاسمی

About احمد قاسمی

من احمد قاسمی نویسنده، سخنران و مدیر وبسایت آموزشی "بهتر از گذشته" هستم.حدود یک سال تمام از زندگی ام را صرف فکر کردن و تصمیم گیری در مورد مسیر زندگی حرفه ای و تخصصی ام کردم، در انتها به این نتیجه رسیدم که میخواهم برای کسب و کار های ایرانی بهترین مشاور بازاریابی اینترنتی باشم تا به شعار مجموعه ام تحقق ببخشم: هر کسب و کار ایرانی، یک کسب و کار آنلاین جهانی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *