۵ مورد از روشهای افزايش ترافيک و بازدید سايت به سبک بهتر از گذشته!

 

 

معمولا هر وقت حتی فکر این را هم می کنیم که دارای وبسایتی هستیم که در آن می توانیم نظرات و مطالب خود را به راحتی برای دیگران منتشر کنیم و دیگران هم مصرف کننده ی آن باشند؛ حس بسیار خوبی در ما ایجاد می شود. حتی فکر کردن به آن هم می تواند دوست داشتنی باشد! یا اینکه وبسایتی داشته باشیم که در آن به فروش کالا و یا خدمات خود می پردازیم و این سایت پر از خریدار حتی زمانی که ما در حال خواب یا در یک مسافرت به سر می بریم هم مشغول فروشندگی و پولسازی برای ماست. ولی نکته ی جالب اینکه صاحبان سایت معمولا پس از مدت کوتاهی پس از راه اندازی وبسایتشان دچار نوعی افسرگی بعد از کلی امید و انگیزه می شوند! مدت ها میگذرد و بازدید بسیار کمی روانه ی سایت آن ها می شود! تمام رویا ها و تصاویری که در ذهن داشتند، ذره ذره تیره و تار می شود! مدت ها می گذرد و باز هم بازدید قابل توجهی از مطالب سایت آن ها اتفاق نمی افتد! اما این مساله علت دارد. و شما باید برای افزايش بازديد سایت خود دارای استراتژی های حساب شده ای باشید و آموزش افزايش بازديد سايت را بگذرانید و نهایتا مطمئن باشید با استمرار به نتایج مورد نظر خود خواهید رسید. در اینجا می خواهیم به ۵ مورد از روشهاي افزايش ترافيک و بازدید سايت که ما برای بهتر از گذشته هم از همان روش ها جهت افزايش ترافيک سايت خود استفاده می کنیم بپردازیم:

تولید محتوای ارزشمند برای افزایش بازدید سایت به صورت رایگان

این مورد شاید جدی ترین، مهم ترین و اصلی ترین روشهاي افزايش ترافيک سايت برای هر سایتی باشد. شما خود را به جای کاربری که قرار است سایت شما را مطالعه می کند قرار دهید؛ چه دلیلی دارد به سراغ سایتی بروید؟ شاید اصلی ترین دلیل شما استفاده از محتوای ارزشمندی باشد که قرار است شرایط شما را بهبود ببخشد؛ در غیر این صورت هیچ توجیه دیگری برای وقت گذاشتن در سایت برای شما نمی ماند.

افزايش ترافيک سايت

به همین خاطر همیشه مد نظر داشته باشید، بهترین سایت ها، سایت های دارای محتوای ارزشمند و مرتبط با مخاطب خود هستند. بنابراین برای تولید انواع محتوای ارزشمند و مفید برای کاربران سایت خود حتما برنامه ی بلند مدتی داشته باشید.

اهمیت به بهینه سازی برای موتور های جست و جو برای افزايش ترافيک سايت

متاسفم که بگویم همین الآن که ما مشغول نگارش این مقاله هستیم؛ در فضای وب فارسی، حتی بسیاری از سایت هایی که ادعای ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می کنند، سایت های خوبی به لحاظ بهینه سازی ندارند! به صورت کلی این موضوع در وب فارسی چندان جدی گرفته نشده، لا اقل تاکنون.

همیشه به خاطر داشته باشید، شما به عنوان صاحب یک سایت قطعا مسئول رعایت مهم ترین نکات بهینه سازی برای موتور های جست و جو در سایت خود هستید. مطمئن باشید با رعایت آن ها و استمرار … حتما نتایج فوق العاده ی آن را در بدست آوردن بازدیدکننده های بسیاری خواهید دید.

معرفی سایت شما به موتور های جست و جو برای افزایش بازید سایت

اگر به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده باشید، احتمالا مدتی زمان می برد تا موتور های جست و جو سایت شما را شناسایی کنند و این ممکن است باعث کاهش بازدید سایت شما شده باشد. البته پس از مدتی موتور های جست وجوی قوی مانند گوگل خودشان سایت شما را شناسایی خواهند کرد ولی اگر بخواهید به سرعت سایت خود را در آن ها ثبت کنید می توانید خودتان اقدام کنید. در مطلب معرفي سايت به گوگل دقیقا روش این کار را توضیح داده ایم.

انتشار محتواهای ویدئویی در سایت های اشتراک ویدئو برای افزايش ترافيک سايت

هر روز که می گذرد اهمیت ویدئو در بازاریابی محتوا بیشتر می شود. پیشنهاد می کنیم از امروز برنامه ی جداگانه ای برای انتشار بخشی از محتوای خود به صورت ویدئویی در فضای اینترنت داشته باشید. حتما شاهد استقبال های فوق العاده ی آن خواهید شد.

افزايش ترافيک سايت

پس از آن نیز با انتشار ویدئو های خود در سایت های اشتراک ویدئو، ضمنا خواهید توانست لینک سایت خود را در توضیحات هر فیلم قرار داده و مخاطبین زیادی را از این طریق کسب کنید. تولید ویدئو یکی از عالی ترین روش های افزايش ترافيک سايت می باشد.

حضور در شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید سایت

خصوصا اگر در ابتدای راه حضور در فضای آنلاین هستید، حضور در شبکه های اجتماعی، به منظور معرفی سایت شما، یک روش هوشمندانه برای افزايش بازديد سايت به صورت رايگان است. در هر کدام از شبکه های اجتماعی اینستاگرام، لینکداین و … می توانید لینک مطلبی که قسمتی از محتوای سایت شماست را قرار دهید و مخاطبین برای دریافت محتوای کامل به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

افزايش ترافيک سايت رايگان

۵ مورد از روشهای افزايش ترافيک و بازدید سايت به سبک بهتر از گذشته!
ستاره ها برای نشان دادن نظر شماست.
احمد قاسمی

About احمد قاسمی

من احمد قاسمی نویسنده، سخنران و مدیر وبسایت آموزشی "بهتر از گذشته" هستم.حدود یک سال تمام از زندگی ام را صرف فکر کردن و تصمیم گیری در مورد مسیر زندگی حرفه ای و تخصصی ام کردم، در انتها به این نتیجه رسیدم که میخواهم برای کسب و کار های ایرانی بهترین مشاور بازاریابی اینترنتی باشم تا به شعار مجموعه ام تحقق ببخشم: هر کسب و کار ایرانی، یک کسب و کار آنلاین جهانی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *